COVID-19 Rychlotest na přítomnost protilátek (IgM/IgG) Sada 5 ks

SARS-CoV-2/COVID19 IgM/IgG Rychlotest pro detekci protilátek (Koloidní zlato) - PROFI Sada 5 ks IVD test pro detekci protilátek IgM a IgG v krvi, tedy prokázání infekce SARS-CoV-2 / COVID19. LOMINA SUPERBIO a.s. vyrábí rychlotesty na přítomnost protilátek COVID-19 původem z EU. UPOZORNĚNÍ] 1. Sérologické rychlotesty lze použít pouze jako pomocné screeningové nástroje. 2. Přesnost a zjistitelná míra nemůže dosáhnout 100% s ohledem na individuální tvorbu protilátek u konkrétních pacientů. 3. Pokud je detekován pozitivní vzorek, je nutné co nejrychlejší přetestování metodou přímé detekce viru. 4. Princip testu funguje na základě detekce protilátek, nikoliv na detekci viru samotného! Souprava je k prodeji a použití pouze zdravotnickými profesionály.
Zobrazit více
2 734,00 CZK
Trvale nedostupné
katalogové číslo: COV-T1
výrobce:LOMINA SUPERBIO
cena bez DPH:2 259,500 CZK
popis
parametry
soubory a odkazy3
diskuze

SARS-CoV-2/COVID19 IgM/IgG Rychlotest pro detekci protilátek (Koloidní zlato) - PROFI  Sada 5 ks

IVD test pro detekci protilátek IgM a IgG v krvi, tedy prokázání infekce SARS-CoV-2 / COVID19.

LOMINA SUPERBIO a.s. vyrábí rychlotesty na přítomnost protilátek COVID-19 původem z EU.

Provedením objednávky stvrzujete, že produkt určený výrobcem pro profesionální použití, bude použit výhradně zdravotnickým pracovníkem dle návodu k použití. 

UPOZORNĚNÍ


1. Sérologické rychlotesty lze použít pouze jako pomocné screeningové nástroje.
2. Přesnost a zjistitelná míra nemůže dosáhnout 100% s ohledem na individuální tvorbu protilátek u konkrétních pacientů.
3. Pokud je detekován pozitivní vzorek, je nutné co nejrychlejší přetestování metodou přímé detekce viru. 4. Princip testu funguje na základě detekce protilátek, nikoliv na detekci viru samotného! 

Souprava je k prodeji a použití pouze zdravotnickými profesionály !  Provedením objednávky stvrzujete, že produkt určený výrobcem pro profesionální použití, bude použit výhradně zdravotnickým pracovníkem dle návodu k použití. 

20/5 (volitelný počet, neprodáváme samostatně) Dávek/testů (každá dávka obsahuje testovací pásek s koloidním zlatem, karty s kódem šarže, datem výroby a datem expirace).

Tato souprava funguje na principu fluorescenční immunochromatografie. Testovací sada obsahuje 1) Antigen označený koloidním zlatem a komplex kontrolních protilátek. 2) nitrocelulózové membrány s vyznačenými dvěma testovacími proužky (M a G-line) a jedním kvalitativním kontrolním proužkem (C-line). Po nakapání požadovaného množství vzorku do otvoru na testovacím pásku, bude vzorek stékat po nitrocelulózové membráně uvnitř testovacího pásku vlivem kapilárního efektu. Pokud testovaný vzorek obsahuje IgM/IgG protilátky viru SARS-CoV-19/COVID-19, protilátka se bude vázat na koloidním zlatem označený COVID-19-antigen a komplex protilátek vykreslí monoklonální IgM protilátky, nebo monoklonální IgG protilátek na nitrocelulózové membráně v podobě fialovo-červených M, nebo G linek, a tím vykreslí zda je vzorek pozitivní na IgM, nebo IgG protilátky a prokazuje tedy infekci COVID19.

Obsah balení

1 Testovací plastový pásek
2 2 plastová kapátka
3 Zkumavka s reagentem
4 Lanceta pro odběr krevního vzorku

5 Dezinfekční tampony/polštářky 

6 Návod k použití

Použitelný biologický materiál

Test je použitelný pro využití z krve, periferní krve, séra či plazmy připravené z klinicky používaných antikoagulancií (EDTA, heparin, citrát sodný), atd.

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).