Dnes nově přidány testy na přítomnost protilátek COVID-19

12. 06. 2020, 20:31

LOMINA SUPERBIO a.s. vyrábí rychlotesty na přítomnost protilátek COVID-19 původem z EU.

Používanou metodou testování je tzv. metoda immunochromatografická
Tato metoda laterálních testů nevyhledává patogen (vir) samotný, ale protilátky, které tělo produkuje
jako obranu před patogenem. Princip tohoto testu je založen na faktu, že SARS-CoV-19 aktivuje
v těle protilátky IgM a IgG, které jsou v kombinaci s antigenem viru specifické pro onemocnění COVID-19.

Prodej je možný do zdravotnických zařízení, lékařům, zdravotním sestrám atp.

[Výsledky testů - interpretace výsledků testu]

1.Negativní výsledek:

Pokud je kontrolní proužek QCC (Quality Control - C) viditelný, a linky M a G se nezabarví, je vzorek negativní neboť protilátky nebyly detekovány. Sledujte však nadále svůj stav a doporučujeme test zopakovat po cca 24 hodinách. Nezapomeňte, že množství protilátek se v případě nákazy tvoří individuálně a je zpravidla provázeno zvýšenou teplotou.

POZOR!

Test detekuje přítomnost protilátek, ale jeho přesnost závisí na množství protilátek, které je u každé osoby individuální. I v případě že je test negativní, sledujte nadále svůj zdravotní stav. Pokud setrvává zvýšená teplota a příznaky podobné chřipce, zopakujte test po 24-48hodinách. Pokud se u Vás objeví dýchací, nebo jiné závažné potíže, nebo Váš stav setrvá, vždy konzultujte svůj stav s Vaším lékařem. Pokud máte příznaky a nacházeli jste se v infikovaném prostředí nebo jste byli ve styku s nakaženou osobou, vždy konzultujte svůj stav a postu s Vaším lékařem.

2.Pozitivní výsledek testu:

2.1 Pokud se kontrolní proužek "C" zobrazí spolu s proužkem "M" došlo k detekci protilátky IgM a vzorek je pozitivní. 2.2 Pokud se kontrolní proužek "C" zobrazí spolu s proužkem "G" došlo k detekci protilátky IgG a vzorek je pozitivní. 2.3 Pokud se kontrolní proužek "C" zobrazí spolu s proužkem "G"i proužkem "M" došlo k detekci obou

protilátek IgG a IgM a vzorek je poztitivní. Ve všech třech případech zachovejte klid a čtěte instrukce na další straně.

3. Neplatný výsledek:

Pokud se neobjeví proužek kontroly "C" je test v každém případě neplatný a musíte ho zopakovat! Toto může být způsobeno dlouhou prodlevou při testování, kontaminací reagentu, znehodnocením testu teplotou atp.

Odkaz na produkt zde: https://www.vseprosvezdravi.cz/rychlotest-na-pritomnost-protilatek-covid-19--igm/igg-

Komentáře

Diskuze je prázdná.
váš email:
jméno:
text:
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).