Menu
košík
0
kategorie

Hydrogel

HydroAid®. Hydrogel pro použití v estetické medicíně


Hydrogelové náplasti se používají při různých estetických a plastických zákrocích. Používají se jako obvazy k ochraně, chlazení a zmírnění účinků poranění způsobených ablativní léčbou laserem, ošetřeními mikrodermabrazií, léčebnými peelingy, neinvazivními zákroky nebo po depigmentační terapii.

Většina výše uvedených způsobů léčby je založena na chemickém nebo mechanickém účinku, což způsobuje zčervenání ošetřených oblastí, otoky a doprovodné pocity pálení. HydroAid® je určen k ochlazení podrážděných tkání a jejich správné hydrataci, která má uklidňující účinek a poskytuje pacientovi úlevu. Kromě toho použití hydrogelu ovlivňuje zrychlení regeneračních procesů epidermis.

 

 

Pro účely zdravotnických záchranných jednotek představila společnost KIKGEL, přední evropský producent hydrogelových produktů s 26 letou tradicí, novou verzi hydrogelového obvazu: BurnTec®.

 

Tento obvaz, ze segmentu hydrogelových obvazů se vyznačuje tím, že celý jeho povrch byl posílen vloženou strukturou, která poskytuje dostatečnou pevnost a umožňuje jeho rychlé odstranění z formy bez nebezpečí poškození hydrogelu. Díky tomuto řešení a výhodám, které přináší struktura hydrogelu je BurnTec® univerzální obvaz s širokým uplatněním v případě urgentní medicíny.

 

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).