odkazy

www.mcstastnesrdce.cz  Mateřské centrum Šťastné srdce

Mateřské centrum Šťastné srdce

Sídlo: Tovární 1172, Český Těšín, Provozovna: Jablunkovská 8, Český Těšín, od 9:00 do 12:00 Mateřské centrum 773 689 177

 

 

 


 

Slevový program pro pojištěnce zdravotních pojišťoven:

(platí pro prodej diagnostických testů, ovulační a těhotenské testy - 9/2010)

 

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna - sleva Sleva 15 % při nákupu nad 500 Kč

 

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda - sleva 5 %

 

 Zdravotní pojišťovna MÉDIA - sleva 5 %

 

 Zdravotní pojišťovna Metal-Aliance - sleva 5 % při nákupu nad 500 Kč

 

Zdravotní pojitovna Ministerstva vnitra - sleva 5 %

 

Revírní bratrská pokladna - Zdravotní pojišťovna - sleva 10 % při nákupu nad 500 Kč

 

Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR- sleva 10 % při nákupu nad 500 Kč

 

V objednávce uveďte svou pojišťovnu s informací o uplatnění slevy (slevový program pro pojištěnce nelze kombinovat s jinými akčními nabídkami na www.vseprosvezdravi.cz)

 

 


Další odkazy spolupracujících společností (výměna odkazů):

FORUMZDRAVI.CZ - zdravotní informační portál - neplodnost, léčba neplodnosti, ivf, screening vvv, antikoncepce, imunologie, gynekologie

Certifikovaná instruktorka Marie Klenková nabízí pro správný vývoj dítěte bezpečné plavání kojenců v Praze.

Masáže Hradec Králové   Lékárna, teploměry, zubní kartáček, zdravotnícké zboží bazar.cz I  Nečekejte na nemoc a volte prevenci. Aloe Vera a další doplňky výživy.  parfémy lékárna kosmetika piercing Krása přírody.cz nabízí kvalitní přírodní kosmetiku a kosmetiku mrtvého moře.   Hlídání dětí Agentura BIBO se specializuje na hlídání dětí a výběr pečovatelek v prémiové kvalitě v Praze, Brně a Ostravě. Co do porodnice, hračky.  Vitamíny - Co jsou vitamíny ? , Vitamín A , Vitamín B, Vitamín C, Vitamín D, Vitamím E. CZ Obchody , Cz Parfémy, Cz hodinky, Cz pro zdraví - Vaše internetové obchody na jednom místě. Nábytek a bytové doplňky, parfémy, kosmetika a pro zdraví.  BMI je jednoduchým prostředkem, který vyjadřuje pouze poměr mezi vaší výškou a hmotností. Léčebna dlouhodobě nemocných, Praha 6   Plastická chirurgie Laderma v Praze nabízízvětšení prsou a veškeré další zákroky z oblasti plastické chirurgie. Zpravodajství a kultura SUPERRODINA.CZ  VlasyVeSpreji.cz VlasovaPohotovost.cz Prodej produktů pro okamžité zahuštění vlasů v pohodlí domova. Mane vlasový zesilovač, Volluma, Nanogen, Toppik a mnoho dalších produktů pro krásné vlasy. 

Slavný Kníže nebeských vojsk, svatý Michaeli, archanděle, braň nás v boji proti knížatům a mocnostem, proti světovládcům těchto temnot, proti zlým duchům v ovzduší (Ef 6,12). Přijď na pomoc lidem, které Bůh stvořil k svému obrazu a podobě a za velikou cenu vykoupil ze Satanova otroctví. Tebe ctí svatá církev jako svého strážce a ochránce, tobě svěřil Bůh vykoupené duše, abys je přiváděl do věčné blaženosti. Pros Boha pokoje, ať pod našima nohama zdrtí Satana, aby už nemohl držet lidi v zajetí a škodit církvi. Přednes naše modlitby před tváří Nejvyššího, aby na nás brzo sestoupilo milosrdenství Páně. Uchop draka, starého hada, kterým je ďábel a satan, a spoutaného jej svrhni do propasti, aby už nikdy nesváděl národy (srov. Zj 20).

TOPlist

 

 

 


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).