Minerální sůl a bahno

Minerální soli zlepšují krevní oběh, usnadňují metabolismus, mají zklidňující účinky pro nervový systém, napomáhají tak k odstranění stresu, únavy a podrážděnosti, usnadňují regeneraci svalů, zmírňují kloubní i revmatické bolesti.

 

Léčebná bahna Sakského jezera obsahují velké množství životně potřebných látek, které blahodárně působí na lidský organizmus, jsou bohatá na vitamíny včetně antioxidantů a aminokyselin, včetně nenahraditelných, a na lipidy, přičemž u těchto ukazatelů výrazně převyšují bahno Mrtvého moře. To umožňuje doporučit léčebná bahna Sakského jezera pro široké využití ve zdravotnické praxi.

 

Přírodní jodový koncentrát, vyrobený z přírodní solanky Darkovského typu je využíván pro výrobu jodobromových koncentrátů. Koupele napomáhají k prevenci a léčbě nemocí nervové soustavy, pohybovéhoaparátu, gynekologických, urologických, ORL a neinfekčních kožních onemocnění.

 

MINERÁLNÍ SŮL S BETA–KAROTENEM

Minerální sůl se těží ze solných jezer Saki a Sivash (v těsné blízkosti Černého moře) za přirozených podmínek odpařováním a je určena do lázní, rehabilitačních zařízení, ale i do domácích podmínek ke koupelím, obkladům, bahenním zábalům a do kosmetických procedur.

Koupele v mořské minerální soli zlepšují krevní oběh, usnadňují metabolismus, mají zklidňující účinky pro nervový systém, napomáhají tak k odstranění stresu, únavy a podrážděnosti, usnadňují regeneraci svalů, zmírňují kloubní i revmatické bolesti.

Čištění pleti roztokem mořské minerální soli, zlepšuje její pružnost a tonus.

Narůžovělý odstín a velikost krystalů mořské minerální soli podtrhuje její přirozený vzhled a formu.

 

 

 

LÉČEBNÉ MINERÁLNÍ SULFIDNÍ BAHNO S PŘÍRODNÍM BETA–KAROTENEM

Léčebné minerální sulfidní bahno s přírodním Beta–karotenem je jedinečný 100% přírodní produkt. Po tisíce let se na dně slaného mořského jezera nahromadily cenné organické a minerální látky ve formě koloidních organických přírodních útvarů, které mají na lidský organismus terapeutické účinky v důsledku jeho plasticity, vysoké tepelné kapacity a pomalého přenosu tepla. Bahno obsahuje vyvážený soubor minerální soli, stopové prvky a bio stimulanty, včetně: křemičitých, asparagových, huminových a některých jiných mastných kyselin, lipidů a fosfolipidů, karotikoidů, aminokyselin, steroidů, hormonů a vitamínů (A, B 1, B 6, B 12 , C, D, E, F, PP ) a dalších nezbytných prvků pro lidské zdraví.

 

KONCENTRÁT PRO LÉČEBNOU A REGENERAČNÍ JODOVOU A SOLNO-JODOVOU KOUPEL 

z mořské minerální krystalické přírodní soli, s přírodním Betakarotenem, (solný koncentrát, tzv. RAPA) sůl nazývaná Sakská – jezero Saki, Černé moře apřírodní jodový koncentrát, vyrobený z přírodní solanky Darkovského typu

 

KONCENTRÁT PRO LÉČEBNOU A REGENERAČNÍ SOLNOU MOŘSKOU KOUPEL 

z mořské minerální krystalické přírodní soli, s přírodním Betakarotenem (solný koncentrát, tzv. RAPA) sůl nazývaná Sakská – jezero Saki, Černé moře

 

KONCENTRÁT PRO LÉČEBNOU A REGENERAČNÍ SOLNO-BAHENNÍ KOUPEL 

z mořské minerální krystalické přírodní soli, s přírodním Betakarotenem (solný koncentrát, tzv. RAPA) sůl nazývaná Sakská – jezero Saki, Černé moře a extrakt z minerálního bahna, z jezera Saki, Černé moře

Zobrazit více
nejprodávanější produkty
1
Solná koupel - mořský přírodní solný koncent...
Solný koncentrát pro léčebnou a regenera...
Do 10 prac dnů
450,00 CZK
2
Mořské bahno minerální sulfidní léčebné 1,7 ...
MINERÁLNÍ SULFIDNÍ BAHNO 1,7 kg / kbelík...
Expedice do 24 hodin
1 400,00 CZK
3
Koupelová mořská sůl minerální léčebná 1,1 k...
Minerální mořská sůl s Beta–karotenem ...
Expedice do 24 hodin
350,00 CZK
4
Jodová koupel : Solno-jodový koncentrát pro ...
Solno-jodový koncentrát pro léčebnou a r...
Expedice do 24 hodin
550,00 CZK
Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
výrobci
+
výrobci
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 4
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 4

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).