Minerální sůl, bahno a koncentráty

Minerální soli zlepšují krevní oběh, usnadňují metabolismus, mají zklidňující účinky pro nervový systém, napomáhají tak k odstranění stresu, únavy a podrážděnosti, usnadňují regeneraci svalů, zmírňují kloubní i revmatické bolesti.

 

Léčebná bahna Sakského jezera obsahují velké množství životně potřebných látek, které blahodárně působí na lidský organizmus, jsou bohatá na vitamíny včetně antioxidantů a aminokyselin, včetně nenahraditelných, a na lipidy, přičemž u těchto ukazatelů výrazně převyšují bahno Mrtvého moře. To umožňuje doporučit léčebná bahna Sakského jezera pro široké využití ve zdravotnické praxi.

 

Přírodní jodový koncentrát, vyrobený z přírodní solanky Darkovského typu je využíván pro výrobu jodobromových koncentrátů. Koupele napomáhají k prevenci a léčbě nemocí nervové soustavy, pohybovéhoaparátu, gynekologických, urologických, ORL a neinfekčních kožních onemocnění.

 

MINERÁLNÍ SŮL S BETA–KAROTENEM

Minerální sůl se těží ze solných jezer Saki a Sivash (v těsné blízkosti Černého moře) za přirozených podmínek odpařováním a je určena do lázní, rehabilitačních zařízení, ale i do domácích podmínek ke koupelím, obkladům, bahenním zábalům a do kosmetických procedur.

Koupele v mořské minerální soli zlepšují krevní oběh, usnadňují metabolismus, mají zklidňující účinky pro nervový systém, napomáhají tak k odstranění stresu, únavy a podrážděnosti, usnadňují regeneraci svalů, zmírňují kloubní i revmatické bolesti.

Čištění pleti roztokem mořské minerální soli, zlepšuje její pružnost a tonus.

Narůžovělý odstín a velikost krystalů mořské minerální soli podtrhuje její přirozený vzhled a formu.

 

Jezera Saki a Sivash

  

 

 

LÉČEBNÉ MINERÁLNÍ SULFIDNÍ BAHNO S PŘÍRODNÍM BETA–KAROTENEM

Léčebné minerální sulfidní bahno s přírodním Beta–karotenem je jedinečný 100% přírodní produkt. Po tisíce let se na dně slaného mořského jezera nahromadily cenné organické a minerální látky ve formě koloidních organických přírodních útvarů, které mají na lidský organismus terapeutické účinky v důsledku jeho plasticity, vysoké tepelné kapacity a pomalého přenosu tepla. Bahno obsahuje vyvážený soubor minerální soli, stopové prvky a bio stimulanty, včetně: křemičitých, asparagových, huminových a některých jiných mastných kyselin, lipidů a fosfolipidů, karotikoidů, aminokyselin, steroidů, hormonů a vitamínů (A, B 1, B 6, B 12 , C, D, E, F, PP ) a dalších nezbytných prvků pro lidské zdraví.

KONCENTRÁT PRO LÉČEBNOU A REGENERAČNÍ JODOVOU A SOLNO-JODOVOU KOUPEL 

z mořské minerální krystalické přírodní soli, s přírodním Betakarotenem, (solný koncentrát, tzv. RAPA) sůl nazývaná Sakská – jezero Saki, Černé moře apřírodní jodový koncentrát, vyrobený z přírodní solanky Darkovského typu

 

KONCENTRÁT PRO LÉČEBNOU A REGENERAČNÍ SOLNOU MOŘSKOU KOUPEL 

z mořské minerální krystalické přírodní soli, s přírodním Betakarotenem (solný koncentrát, tzv. RAPA) sůl nazývaná Sakská – jezero Saki, Černé moře

 

KONCENTRÁT PRO LÉČEBNOU A REGENERAČNÍ SOLNO-BAHENNÍ KOUPEL 

z mořské minerální krystalické přírodní soli, s přírodním Betakarotenem (solný koncentrát, tzv. RAPA) sůl nazývaná Sakská – jezero Saki, Černé moře a extrakt z minerálního bahna, z jezera Saki, Černé moře

 

 

OZDRAVNÝ A VZDĚLÁVACÍ POBYT
FORMOU INTENZIVNÍCH KURZŮ

TÉMA: 
POSÍLENÍ IMUNITY A OBRANYSCHOPNOSTI, REGENERACE A OBNOVENÍ FUNKCÍ LIDSKÉHO ORGANIZMU

➡️ krásná a nedotčená příroda, křišťálové moře
➡️ zajímavý program plný krásných zážitků a dobrodružství
➡️ noví, krásní, zajímaví a pohodoví lidé
➡️ nádherné relaxační a regenerační procházky podél pobřeží
➡️ východy a západy slunce, hvězdné nebe a romantické večery
➡️ gastronomické zážitky Chorvatska a středozemní kuchyně
➡️ trénink šnorchlování pro děti i dospělé
➡️ pro odvážné zájemce i noční šnorchlování
➡️ řízené otužování s trenérem
výborná, veselá a pozitivní nálada
➡️ půjčování horských kol, čtyřkolek, kajaků a windsurfů včetně tréninku
➡️ báječné cyklotrasy podél pobřeží a upravené cesty pro čtyřkolky

Srdečně vás zveme, pojeďte i vy s námi, těšíme se na vás!

 

bližší informace : https://www.facebook.com/AkademieZdraviChorvatsko

Vážení přátelé, máme pro Vás specielní nabídku na účast v ozdravném pobytovem kurzu č.2 v Chorvatsku viz leták, v termínu od 22.6.2021 do 30.62021. Původní cena 10 950,- Kč pro dospělou osobu sleva 2500,- Kč. Cena po slevě 8 450,- Kč. Vlastni doprava. Přeprava 8 místním komfortním mikrobusem Ostrava - Premamtura - Ostrava doplatek 2500,- Kč pro dospělou osobu. V případě Vašeho zájmu nás neváhejte  kontaktovat. Dotazy rádi odpovíme. Těšíme se na Vás. Vedoucí projektu Akademie Zdrávi Chorvatsko, PhDr. Arsejev Sergej, tel 776589074, email: sergej.arsejev@seznam.cz

 

 

 

 

Zobrazit více
nejprodávanější produkty
1
Solná koupel - mořský přírodní solný koncent...
Solný koncentrát pro léčebnou a regenera...
Do 10 prac dnů
450,00 CZK
2
Mořské bahno minerální sulfidní léčebné 1,7 ...
MINERÁLNÍ SULFIDNÍ BAHNO 1,7 kg / kbelík...
Expedice do 24 hodin
1 400,00 CZK
3
Koupelová mořská sůl minerální léčebná 1,1 k...
Minerální mořská sůl s Beta–karotenem ...
Expedice do 24 hodin
350,00 CZK
4
Jodová koupel : Solno-jodový koncentrát pro ...
Solno-jodový koncentrát pro léčebnou a r...
Expedice do 24 hodin
550,00 CZK
Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
výrobci
+
výrobci
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 4
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 4

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).